درباره شرکت افق فرا ویژن بیشتر بدانیم .                                                                                                                                                                                برخی ازمشتریان ما    
  با تشکر و سپاس از شما جهت بازدید از سایت شرکت افق فرا ویژن ارایه دهنده انواع اتوماسیون اداری در ایران . شرکت افق فرا ویژن با بهره گیری از دانش فنی و حضور کارشناسان متخصص در زمینه IT و الکترونیک و با رویکرد برطرف نمودن خلع های موجود در بخشهای مدیریتی و نظارتی کشور که ناشی از عدم استفاده بهینه از سخت افزارهای موجود در بازارهای جهانی و نرم افزارهای تولیدی و بومی سازی شده موجود در کشور می باشد ، در سال  1385 فعالیت خود را در زمینه سیستمهای اتوماسیون اداری و نظارت تصویری آغاز نمود . این مجموعه با هدف افزایش و توسعه حیطه نظارت و کنترل مدیران بر عملکرد منابع انسانی و نهایتا بالابردن کارایی و بهره وری در بخشهای دولتی و غیر دولتی ایران عزیزگام به عرصه تولید و خدمات تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات نهاد .
دیگر محصولات شرکت افق فرا ویژن :
دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره ، حضور و غیاب کارتی بدون تماسر و دستگاه های حضوروغیاب اثر انگشت و کارتی بدون تماس نرم افزار های  حضور و غیاب و حقوق  و دستمزد و همچنین گزارش گیری تحت وب .قفلهای کارتی تماسی و بدون تماس و همچنین قفلهای اثر انگشت که در هتلها و آپارتمانها مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین گاو صندوق دیجیتال و کلید کنترل کننده برق و نرم افزار  صدور کارت  جهت ورود و خروج .سیستم کنترل تردد ،درباز کن های کارتی و اثر انگشت و همچنین مبدل ها و قفلهای برقی
دوربین مدار بسته شامل دستگاه های ضبط تصویر ، دوربینهای صنعتی معمولی و دوربینهای دید در شب ، دوربینهای چرخشی با قابلیت کنترل از راه دور توسط کنترلر و همچنین دوربینهای سقفی .دستگاه های غذا خوری کارتی ، اثر انگشتی و تشخیص چهره دارای پرینتر صدور فیش و نرم افزار غذاخوری .قفل های کارتی باشگاه جهت کنترل کردن ورزشکاران در مجموعه های ورزشی قابلیت استفاده از دستبند
کیت های کنترل تردد افراد جهت کنترل ورود و خروج در محیطهای مختلف دارای نرم افزار کنترل ترددکیوسک های اطلاع رسانی به همراه نرم افزار مورد نیاز شما طبق سفارش مشتری حضوروغیاب: تشخیص چهره ، اثر انگشت ، کارتی کنترل تردد : دستگاه کنترل تردد کارتی ، دستگاه کنترل تردد اثر انگشت ، کارت خوان online .دوربین مداربسته : دوربینهای صنعتی ، دوربین دید در شب ، دوربین سقفی ، دوربین چرخشی و ... قفل کارتی هتل و آپارتمان : قفلهای مدیریت اتاق ، قفل کارتی هتل ، قفل اثر انگشت ، قفل ریموت دار گیت کنترل تردد : کیت های شیشه ای ، گیت سه شاخه سیستم سلف سرویس : سیستم غذاخوری آن لاین
مدیریت باشگاه ورزشی : دستگاه شارژ اعتیار ، نشانگر اعتباری ، قفل کارتی باشگاه
کیوسک اطلاع رسانی : کیوسک اطلاع رسانی ایستاده ، لوازم جانبی کیوسک
کارتهای اعتباری : کارت هدیه ، کارت تخفیف ، کارت اعتباری ، کارت خرید و ...
پاورسوئیچ یا کلید قطع و وصل برق اصلی (یا کلید صرفه جویی در انرژی )
کلمات مرتبط با دستگاه حضور و غیاب شرکت افق فرا ویژن عبارتند از : ساعت حضور و غیاب تشخیص چهره ، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ، حضور و غیاب تشخیص چهره جدید ، ساعت حضور و غیاب اثر انگشت ، دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت ، حضور و غیاب اثر انگشت جدید ، حضور و غیاب کارتی و اثر انگشت جدید ، ساعت حضور و غیاب اثر انشگت و کارتی ، نرم افزار حضور و غیاب افق فرا ویژن 
شرکت افق فرا ویژن در سال 1395 سایت جدید خود را در خصوص دستگاه حضور و غیاب و سیستم کنترل تردد به نمایش عمومی میگذارد ، این سایت اطلاعات کاملی در خصوص ساعت حضور و غیاب تشخیص چهره ، دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت ، دستگاه حضوروغیاب کارتی و همچنین سیستمهای کنترل تردد متفاوتی را میتوانید جستجو کنید .
بازدید کننده گرامی لطفا از سایت جدید افق فرا ویژن بازدید بفرمایید www.ofv-co.com
   

                                  
 
 

اتوماسیون هتلداری (قفل کارتی هتل)

اتوماسیون هتلداری از قفل های کارتی و اثر انگشت ، سیستم کنترل روشنایی پاور سویچ ، گاو صندوق هتل ، کلید های مراقبتی ، شماره اتاق و نرم افزار هتل و هتل داری تشکیل شده است . شرکت افق فرا ویژن با تجربه طولانی در تجهیز کردن هتل های در کشور ایران و عراق تمامی محصولات مکانیزه کردن یک هتل را در اختیار شما مدیران موفق هتل ها قرار می دهد . ما مجموعه ای از بهترین قفل هتل را در اختبار داریم شما جهت مشاهد مدل ها میتوانید به لینک های زیر مراجعه بفرمایید .

قفل کارتی هتل ،قفل کارتی آپارتمانی ، قفل اثر انگشت ، گاو صندوق ، پاور سویچ ، شماره اتاق
 
 
 

سیستم کنترل تردد :

سیستم کنترل تردد جهت کنترل و محافظت از مکانهای خاص شما تهیه و آماده شده است این سیستمها شامل سیستمهای کنترل تردد تشخیص چهره ، سیستم کنترل تردد اثر انگشت  و سیستم کنترل تردد کارتی بدون تماس میباشد تمامی این سیستمها قابلیت اتصال به قفل برقی را دارد و یا یک نرم افزار کاملا تخصصی به شما امکان کنترل تردد افراد را میدهد و شما قادر خواهید بود برای سیستم کنترل تردد خود محدودیت زمانی اعمال کنید . لینک سیستمهای کنترل تردد در زیر آمده است.

کنترل تردد تشخیص چهره ، کنترل تردد اثر انگشت ، کنترل تردد کارتی

 
 
 

سیستم حضور و غیاب :

دستگاه های حضور و غیاب شرکت افق دارای تنوع در طراحی و امکانات خاص میباشند . این دستگاه ها شامل دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با الگوی شناسی آناتومی صورت و فاصله دو چشم ، دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت دارای سنسورهای نوری و ضد تقلب ، دستگاه حضور و غیاب کارتی با استفاده از کارتهای بدون تماس و همچنین ریدرهای رومیزی کوچک و کارایی بسیار بالا . جهت ملاحظه مشخصات کلی دستگاه ها میتوانید به لینکهای زیر مراجعه بفرمایید .

دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره ، دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت ، دستگاه حضوروغیاب کارتی

 
 
       
 
 

اتوماسیون کنترل تردد پارکینگ

سیستم کنترل تردد پارکینگ شرکت افق فرا ویژن مبنتی بر نرم افزار و مرتبط با سخت افزارهای کارت خوان بدون تماس و تماسی ، پرینتر حرارتی و نمایشگر میباشد . این نرم افزار بسیار قوی بوده و تمامی خاصه های شما را تحت پوشش قرار خواهد داد بر اساس تعرفه های مالی مختلف که مدیریت پارکینگ در نظر خواهد گرفت شما میتوانید این تعرفه ها را اعمال کنید و گزارش کاملی از تردد خودروها و دریافت مبالغ از اپراتور سیستم داشته باشید .

 
 
 

اتوماسیون مجموعه ورزشی ( باشگاه )

یکی دیگر از محصولات شرکت افق فرا ویژن دستگاه و نرم افزار کنترل تردد در مجموعه های ورزشی و باشگاه ها میباشد . شما می توانید از دستگاه کارتی و یا اثر انگشت برای کنترل تردد ورزشکاران استفاده کنید .نرم افزار اتوماسیون مجموعه های ورزشی به مدیران باشگاه این امکان را میدهد تا پرداخت شهریه و یا عدم پرداخت آن را در بازه های زمانی مختلف کنترل کنند این نرم افزار جهت استفاده در باشگاه ها چند منظوره خواهران و برادران تهیه و طراحی شده است در ضمن امکان استفاده از قفل کمد در باشگاه وجود دارد که توسط دستبند های بدون تماس میتوان درب کمدها را باز کرد .

 
 
 

اتوماسیون غذا خوری (سلف)

شرکت افق فرا ویژن دارای اتوماسیون غذا خوری به صورت آن لاین می باشد ، این سیستم  مبنتی بر نرم افزار است و از دستگاه کارت خوان و پرینتر حرارتی تشکیل میشود . نرم افزار دارای امکانات بسیار زیادی است که شما را قادر میکند تا رستوران خود را کنترل کنید امکاناتی از قبیل محدودیت در تحویل تعداد غذا ، انتخاب غذا یا دسر ، امکان اعمال سوبسیت برای هر غذا ، امکان تحویل غذا به مهمان و ده ها مورد دیگر که به صورت پیش فرض در نرم افزار قرار گرفته شده است و شما را قادر خواهد کرد در پایان روز گزارشات کامل و متنوعی از لیست غذا ها در گرو های مختلف داشته باشید .

 
 
       
 
 

کیوسک اطلاع رسانی

کیوسک اطلاع رسانی امروزه نقش مهمی را در جهت ارایه اطلاعات در مراکز خصوصی و عمومی به مشتریان ، بازدید کنندگان و افراد مختلف میدهد . این کیوسک ها دارای صفحه نمایش لمسی و نشکن است و شما به راحتی میتوانید این کیوسک ها را در مکانهای خاص و مورد نطر خود قرار دهید . امکان اتصال کارت خوان ، ریدر اثر انگشت ، پرینتر حرارتی و ... به کیوسک اطلاع رسانی میباشد . کافیست با یک نرم افزار قوی نحوه اطلاع رسانی و خدمات الکترونیک را در محیط خود به روز کنید .

 
 
 

گیت های کنترل تردد

این گیتها در جهت محدود کردن و کنترل و امنیت مکانهای خاص مورد استفاده قرار میگیرد تمامی گیتهای شرکت قابلیت اتصال به دستگاه های ریدر اثر انگشت ، تشخیص چهره و کارت خوانهای بدون تماس را دارا می باشد . گیتها در انواع و مدل های مختلفی طراحی شده است و هر کدام برای فضا و شرایط خاصی مورد اتفاده قرار میگیرد . انواع گیتهای کنترل تردد شرکت افق فرا ویژن عبارتند از گیتهای میله ای یک طرفه ،گیتهای میله ای دوطرفه ، گیتهای شیشه ای ، گیت های فلپ دار جهت برسی بیشتر و دریافت مشخصات کاملتر کلیک کنید .

 
 
 

دوربین مداربسته

شرکت افق فرا ویژن نماینده انحصاری دوربینهای مداربسته اکمی (ACME) از کشور کره جنوبی است و بالغ بر 200 پروژه بزرگ را در ایران طراحی و راه اندازی کرده است . دوربینهای صنعتی ، نیمه صنعتی ، دوربینهای موتوردار ، دوربینهای دید در شب ، دوربینهای سقفی ، دوربینهای مداربسته تحت شبکه ، دوربینهای ضد انفجار و همچنین دستگاه های متنوع ضبط تصویر و دیگر ملزومات . شما میتوانید محصولات ما را در لینکهای زیر مشاهده کرده و برسی نمایید .

دوربین صنعتی ، دوربین نیمه صنعتی ،دوربین سقفی ، دستگاه ضبط تصویر ، دوربینهای تحت شبکه

 
 

 
معرفی سری دستگاه جدید حضوروغیاب اثر انگشت مدل T20CF NEW

قدیمی ترین دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت شرکت افق فرا ویژن دستگاه حضوروغیاب مدل T20CF است که بیش از شش سال است که عرضه شده است و بیش از 1000 مشتری از این دستگاه حضوروغیاب استفاده میکنند . این دستگاه حضوروغیاب بسیار کارا و قابل اعتماد است و در تولید سری جدید دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت مدل T20CF NEW سنسورهای اثر انگشت با قابلیت تشخیص بسیار بالا اثر انگشت یکی از عمده ترین قابلیت های این مدل دستگاه حضوروغیاب  است .
یکی دیگر از ویژگیهای دستگاه حضوروغیاب جدید T20CF اتقال نام پرسنل از نرم افزار به دستگاه حضوروغیاب میباشد و امکان کپی کردن اثر انگشتها از یک دستگاه حضوروغیاب به دستگاه حضوروغیاب دیگر موثر میباشد .. از دیگر دستگاه جدید حضوروغیاب شرکت میتوان از دستگاه لوتوس با کلید های لمسی و مدل آریا با قابلیت استفاده رومیزی و دستگاه تی 19 یکی از پرفروش ترین مدل ها اشاره کرد.

نرم افزار سیستم کنترل تردد

مکانهایی که میتوان از سیستم کنترل تردد استفاده کرد میتوان به مکانهای زیر اشاره کرد
1) آزمایشگاه های دانشگاه ها 2) اتاق های سرور 3) مکانهای حفاظت شده 4) اتاق مدیریت 5) بانکها 6) هتل ها  7) سینما ها
سناریوی نصب دستگاه کنترل تردد افق و نرم افزار سیستم کنترل تردد برای آزمایشگاه و کلاسهای دانشگاه :با نصب دستگاه کنترل تردد کارتی ، اثر انگشت و یا تشخیص چهره در قسمت درب ورودی آزمایشگاه و یا کلاس های درس در دانشگاه ها ، مدارس ، آموزشگاه ها ، موسسه های زبان و ... دیگر نیازی به دفتر حضوروغیاب نیست ...نرم افزار کنترل تردد افق فرا ویژن و دستگاه Access Control این شرکت قابلیت ایجاد محدوده زمانی در طول هفته و یا  ماه را دارد . شما میتوانید در نرم افزار تعریف کنید که دانش آموزان و یا دانشجویان در چه روزهایی از هفته و دقیقا در چه ساعتی حق استفاده از کلاس و یا آزمایشگاه را دارند ، اگر دانش آموز و یا دانشجو در ساعتی غیر از ساعت تعریف شده اثر انگشت و یا کارت خود را بر روی دستگاه بگذارد درب باز نخواهد شد . همچنین مدیریت گزارش کاملی از افرادی که در آزمایشگاه و یا کلاس حضور داشته اند را میتواند مشاهده کند و در صورت نیاز امکان اطلاع رسانی به وسیله پیامک به والدین در نرم افزار کنترل تردد میسر خواهد بود .
 
اتوماسیون هتل و هتل داری

این بخش شامل تجهیزات به روز با تکنولوژی های روز دنیا در تمامی هتل های پنج ستاره در دنیا است .
قفل کارتی تماسی و غیر تماسی هتل ، قفل اثر انگشت هتل ، قفل بی سیم هتل ، دستگیره کارتی هتل  این تجهیزات مربوط به درب ورودی برای مهمانان هتل است با یک کارت ساده و یک قفل کارتی هتل می توانید ورود و خروج مهمانان خود را کنترل کرده و در مواقع ضروری متوانید از قفل کارتی گزارش تهیه کنید .پاور سویچ ، انرژی سیور ، POWER SWITCH ،  ENERGY SAVER : این محصول جهت کنترل برق در اتاق هتل ، مهمانسرا ها و آپارتمانها و حتی مجتمع های تجاری و ... استفاده میشود . استفاده از این تجهیزات در هتل ها تا 60 درصد در مصرف برق صرفه جویی خواهد کرد .شماره اتاق و زنگ هتل : این محصول دارای تنوع بسیار زیادی است و با طراحی بسیار زیبا در مدل های مکانیکی و لمسی موجود میباشد ، زیبایی راهروهای هتل را با نصب شماره اتاق های ال ای دی دار تضمین کنید .گاو صندوق دیجیتال : این محصول در دو مدل کدی و کارتی  عرضه شده است و جهت نگهداری اشیا بهادار و گرانقدر مهمانان هتل در اتاق مهمان استفاده میشود .
 

دوربین مداربسته برند ACME

شرکت افق فرا ویژن نماینده انحصاری دوربین های مداربسته آنالوگ و تحت شبکه شرکت ACME کره جنوبی میباشد  و با سیاست گذاری متفاوت از شرکت های همکار به صورت کاملا مشاوره ای با مشتریان خود ارتباط برقرار نموده و در تمام مراحل بازدید ، انتخاب نوع دوربین وطراحی پلان و روشهای نصب ، تکنولوژی ارتباط روی بستر شبکه و انتقال تصویر همراه آن ها خواهد بود تابه دید وسیع و به تناسب بودجه و نیاز خود ازتنوع بسیار زیاد دوربین های مدار بسته موجود در بازار استفاده نمایند . چرا که اکثر متقاضیان استفاده از سیستم های نظارت تصویری با توجه به ظاهر دوربین ها اعم از دوربین های صنعتی BOX ، دوربین های دام  ، دوربین های مادون قرمز ، دوربین های مینیاتوری ( مخفی ) ، دوربین های چرخشی و ... برای انتخاب سیستم خود اقدام مینمایند و از نکات مهم درونی این دوربین ها اعم از پردازنده های تصویر DSP ، پردازنده های نوری WDR لنز های متفاوت فیلتر های نویز t فیلترهای  حرکت ناگهانی و دریافت کننده های تصویری و پردازش اولیه CCD ، تقویت کننده های سیگنال های نور AGC و... وب سایت تخصصی دوربین مداربسته شرکت www.ofvsecurity.com  میباشد.
 

نرم افزار مدیریت همایش افق

نرم افزار مدیریت همایش افق فرا ویژن یکی از کاملترین و کارا ترین نرم افزار های همایش در ایران است ، این نرم افزار با سخت افزارهای بسیاری اعم از سیستم ورود و خروج کارتی بدون تماس ، مگنت ، اثر انگشت و تشخیص چهره در ارتباط است و کلیه ورود و خروجها و حضوروغیبتهای میهمانان شما در همایش را کنترل مدیریت و برسی میکند . این نرم افزار همایش همچنین به سیستم سلف و غذاخوری بر خط متصل است و هرمهمانان شما با توجه به مجوزهای تعریف شده می توانند غذای خود را دریافت کنند از دیگر امکانات نرم افزار مدیریت همایش شرکت افق فرا ویژن امکان صدور آنی کارت و چاپ گواهینامه و همچنین تحویل هدایا می باشد .

نرم افزار مدیریت و کنترل باشگاه ورزشی

این نرم افزار جهت مدیریت مجوعه های ورزشی اعم از باشگاه های بدن سازی ، استخرها و ... مورد استفاده قرار میگیرد . نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی دارای امکانات بسیار جالبی است که مدیران ایم مجموعه را در مدیریت و کنترل ورود و خروج ورزشکاران کمک میکند . سانس بانوان و آقایان به صورت تفکیک شده در نرم افزار مشخص است و همچنین میتوانید دستگاه های کارتخوان و گیت های کنترل تردد را به این نرم افزار وصل کنید . همچنین مدیریت بوفه و کمدهای ورزشکاران از دیگر قابلیت های این نرم افزار است . نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی افق فرا ویژن در مجموعه های بسیار زیادی نصب شده است و امکانات ویژه ای با توجه به نظر مدیران مجموعه های ورزش به این نرم افزار اضافه خواهد شد .

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تاثیر آن بر کلیه مشاغل نیاز مبرم مدیران به کنترل کلیه امور پرسنل جهت افزایش بهرمندی نیاز به یک سیستم حضور و غیاب الزامی به نظر میرسد
دستگاه حضور و غیاب با ایجاد یک فرایند هوشمند اتوماسیون و حذف محاسبات پر خطای دستی از ضایع شدن حقوق پرسنل جلوگیری میکند
دستگاه حضور وغیاب امکان نظارت و کنترل صحیح مدیران را فراهم مینماید
دستگاه حضور وغیاب در واقع نوعی سرمایه گزاری محسوب میشود
همچنین دستگاه حضور و غیاب باعث صرفه جویی در زمان محاسبات در مقایسه با روش دستی و صرفه جویی در سرمایه شرکت میشود
استفاده از دستگاه حضور و غیاب در کلیه مشاغل اعم از سازمانهای بزرگ و کوچک لازم به نظر میرسد
دستگاه حضور و غیاب باعث ایجاد نظم و نظارت بیشتر به روی پرسنل میشود
با استفاده از دستگاه حضور و غیاب از کم کاریهای احتمالی پرسنل جلوگیری میشود
استفاده از دستگاه حضور و غیاب موجب مشود که مدیریت و پرسنل هر دو از صحت زمان های ثبت شده مطمن باشند
دستگاه حضور و غیاب نگهداری اطلاعاتو بازیابی آنها را به راحتی فراحم میکند
با استفاده از دستگاه حضور و غیاب امکان تقلب و دستکاری در ساعت های ورود و خروج از بین میرود

 

از سایت جدید شرکت افق فرا ویژن به آدرس WWW.OFV-CO.COM دیدن نمایید.

جهت خرید دستگاه حضور و غیاب و دیگر محصولات به فروشگاه اینترنتی WWW.OFVCO.COM مراجعه نمایید .

جهت خرید دوربین مداربسته به سایت WWW.OFVSECURITY.COM مراجعه نمایید .
ساعت حضور و غیاب  نرم افزار حضور و غیاب  مدیریت همایش  قفل کارتی  حضوروغیاب لوتوس  ساعت حضورو غیاب افق
دستگاه حضور و غیاب  خرید ساعت حضور و غیاب  مدیریت هدایا همایش  قفل اثر انگشت  حضوروغیاب آریا  دستگاه حضورو غیاب افق
حضور و غیاب کارتی  نرم افزار حقوق ودستمزد همایش  قفل هتل  حضورو غیاب T20 خرید دستگاه حضورو غیاب افق
حضوروغیاب اثر انگشت حضورغیاب تشخیص چهره مدیریت ورود همایش  قفل کارتی هتل حضورو غیاب T19 شرکت افق فرا ویژن 
حضور و غیاب تشخیص چهره کنترل تردد  نرم افزار مدیریت همایش  سیستم کنترل تردد حضورو غیاب تشخیص چهره ساعت حضورغیاب افق


موضوعات مرتبط با محصولات شرکت افق فرا ویژن دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل T30-CF FACE 


سری جدید ساعت حضور و غیاب تشخیص چهره افق فرا ویژن با طراحی بسیار زیبا و در 4 رنگ مختلف ، این دستگاه حضور و غیاب قابلیت ثبت 700 چهره را دارا میباشد و همچنین 80000 رکورد را درون خود ثبت میکند ، دارای مد های شناسایی : تشخیص چهره ، سنسور اثر انگشت و کارت خوان بدون تماس است همچنین دارای منوی فارسی و پخش پیامهای فارسی گویا میباشد . ساعت حضور و غیاب تشخیص چهره در دو مدل با سنسور اثر انگشت و بدون سنسور اثر انگشت قابل ارایه و عرضه است .

همچنین این دستگاه به همراه یک نسخه نرم افزار حضور و غیاب بصورت حرفه ای بدون هیچ گونه محدودیت برای شما ارایه میشود و شما قابلیت این را دارید که بدون هیچ گونه محدودیت پرسنل تعریف کنید و تا بینهایت برای پرسنل خود شیفت تعریف کنید . همچنین بیش از 15 مدل گزارش مدیریتی را میتوانید استفاده کنید ...

 

     
 

حــتمـــا دارای پــــورت هــای ارتباطـی شبـــکه و فــلش باشــد 

 

عـــدم مــحدودیت تعــریف پرســنل و تـعریف شــیف کــاری 

 

تــــاریخ دســـتگــاه بر اســــاس ســــال شمــــسی بـــــاشـــد 

 

امکان ثبت تـردد به صورت اتومـاتیک و دستی حضور و غیاب 

 

 

سنـــسور دســــتگاه ضــــد خـــش و از نوع اپتـــیکال بـــــاشد

 

امکان ویرایش ماموریت و مرخصی در نرم افزار حضور و غیاب 

 

 

دستـــگاه حضور و غیاب دارای گـــارانتـــی تعـــویـض بــــاشد 

 

امــکان حــذف رکـوردهای اضـافه در زمان تــخلیه اطــلاعات 

 

 

حـــداقل سنسور دستگاه سه ســـال گـارانتی تعویض داشته باشد

 

امــکان اتـصال به تمـام نرم افزار های حقوق و دستمزد موجود 

 

 

بعـــد از پر شدن رکـــورهای ، رکـــوردهای آخر از بیـــن نرود

 

امــکان  در یافــت خــروجی هــــای اســتانــدارد و مــتنوع 

 

 

ســـاعــت حضور و غیــــاب امکان ارتباط راه دور را داشته باشد

 

امــکان دریــافــت گــزارشــات کــاربــردی و مـــدیریتــی