درباره شرکت افق فرا ویژن بیشتر بدانیم .                                                                                                                                                                                برخی ازمشتریان ما    
  با تشکر و سپاس از شما جهت بازدید از سایت شرکت افق فرا ویژن ارایه دهنده انواع اتوماسیون اداری در ایران . شرکت افق فرا ویژن با بهره گیری از دانش فنی و حضور کارشناسان متخصص در زمینه IT و الکترونیک و با رویکرد برطرف نمودن خلع های موجود در بخشهای مدیریتی و نظارتی کشور که ناشی از عدم استفاده بهینه از سخت افزارهای موجود در بازارهای جهانی و نرم افزارهای تولیدی و بومی سازی شده موجود در کشور می باشد ، در سال  1385 فعالیت خود را در زمینه سیستمهای اتوماسیون اداری و نظارت تصویری آغاز نمود . این مجموعه با هدف افزایش و توسعه حیطه نظارت و کنترل مدیران بر عملکرد منابع انسانی و نهایتا بالابردن کارایی و بهره وری در بخشهای دولتی و غیر دولتی ایران عزیزگام به عرصه تولید و خدمات تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات نهاد .
دیگر محصولات شرکت افق فرا ویژن :
دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره ، حضور و غیاب کارتی بدون تماسر و دستگاه های حضوروغیاب اثر انگشت و کارتی بدون تماس نرم افزار های  حضور و غیاب و حقوق  و دستمزد و همچنین گزارش گیری تحت وب .قفلهای کارتی تماسی و بدون تماس و همچنین قفلهای اثر انگشت که در هتلها و آپارتمانها مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین گاو صندوق دیجیتال و کلید کنترل کننده برق و نرم افزار  صدور کارت  جهت ورود و خروج .سیستم کنترل تردد ،درباز کن های کارتی و اثر انگشت و همچنین مبدل ها و قفلهای برقی
دوربین مدار بسته شامل دستگاه های ضبط تصویر ، دوربینهای صنعتی معمولی و دوربینهای دید در شب ، دوربینهای چرخشی با قابلیت کنترل از راه دور توسط کنترلر و همچنین دوربینهای سقفی .دستگاه های غذا خوری کارتی ، اثر انگشتی و تشخیص چهره دارای پرینتر صدور فیش و نرم افزار غذاخوری .قفل های کارتی باشگاه جهت کنترل کردن ورزشکاران در مجموعه های ورزشی قابلیت استفاده از دستبند
کیت های کنترل تردد افراد جهت کنترل ورود و خروج در محیطهای مختلف دارای نرم افزار کنترل ترددکیوسک های اطلاع رسانی به همراه نرم افزار مورد نیاز شما طبق سفارش مشتری حضوروغیاب: تشخیص چهره ، اثر انگشت ، کارتی کنترل تردد : دستگاه کنترل تردد کارتی ، دستگاه کنترل تردد اثر انگشت ، کارت خوان online .دوربین مداربسته : دوربینهای صنعتی ، دوربین دید در شب ، دوربین سقفی ، دوربین چرخشی و ... قفل کارتی هتل و آپارتمان : قفلهای مدیریت اتاق ، قفل کارتی هتل ، قفل اثر انگشت ، قفل ریموت دار گیت کنترل تردد : کیت های شیشه ای ، گیت سه شاخه سیستم سلف سرویس : سیستم غذاخوری آن لاین
مدیریت باشگاه ورزشی : دستگاه شارژ اعتیار ، نشانگر اعتباری ، قفل کارتی باشگاه
کیوسک اطلاع رسانی : کیوسک اطلاع رسانی ایستاده ، لوازم جانبی کیوسک
کارتهای اعتباری : کارت هدیه ، کارت تخفیف ، کارت اعتباری ، کارت خرید و ...
پاورسوئیچ یا کلید قطع و وصل برق اصلی (یا کلید صرفه جویی در انرژی )
   
                                  
 
 

اتوماسیون هتلداری (قفل کارتی هتل)

اتوماسیون هتلداری از قفل های کارتی و اثر انگشت ، سیستم کنترل روشنایی پاور سویچ ، گاو صندوق هتل ، کلید های مراقبتی ، شماره اتاق و نرم افزار هتل و هتل داری تشکیل شده است . شرکت افق فرا ویژن با تجربه طولانی در تجهیز کردن هتل های در کشور ایران و عراق تمامی محصولات مکانیزه کردن یک هتل را در اختیار شما مدیران موفق هتل ها قرار می دهد . ما مجموعه ای از بهترین قفل هتل را در اختبار داریم شما جهت مشاهد مدل ها میتوانید به لینک های زیر مراجعه بفرمایید .

قفل کارتی هتل ،قفل کارتی آپارتمانی ، قفل اثر انگشت ، گاو صندوق ، پاور سویچ ، شماره اتاق
 
 
 

سیستم کنترل تردد :

سیستم کنترل تردد جهت کنترل و محافظت از مکانهای خاص شما تهیه و آماده شده است این سیستمها شامل سیستمهای کنترل تردد تشخیص چهره ، سیستم کنترل تردد اثر انگشت  و سیستم کنترل تردد کارتی بدون تماس میباشد تمامی این سیستمها قابلیت اتصال به قفل برقی را دارد و یا یک نرم افزار کاملا تخصصی به شما امکان کنترل تردد افراد را میدهد و شما قادر خواهید بود برای سیستم کنترل تردد خود محدودیت زمانی اعمال کنید . لینک سیستمهای کنترل تردد در زیر آمده است.

کنترل تردد تشخیص چهره ، کنترل تردد اثر انگشت ، کنترل تردد کارتی

 
 
 

سیستم حضور و غیاب :

دستگاه های حضور و غیاب شرکت افق دارای تنوع در طراحی و امکانات خاص میباشند . این دستگاه ها شامل دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با الگوی شناسی آناتومی صورت و فاصله دو چشم ، دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت دارای سنسورهای نوری و ضد تقلب ، دستگاه حضور و غیاب کارتی با استفاده از کارتهای بدون تماس و همچنین ریدرهای رومیزی کوچک و کارایی بسیار بالا . جهت ملاحظه مشخصات کلی دستگاه ها میتوانید به لینکهای زیر مراجعه بفرمایید .

دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره ، دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت ، دستگاه حضوروغیاب کارتی

 
 
       
 
 

اتوماسیون کنترل تردد پارکینگ

سیستم کنترل تردد پارکینگ شرکت افق فرا ویژن مبنتی بر نرم افزار و مرتبط با سخت افزارهای کارت خوان بدون تماس و تماسی ، پرینتر حرارتی و نمایشگر میباشد . این نرم افزار بسیار قوی بوده و تمامی خاصه های شما را تحت پوشش قرار خواهد داد بر اساس تعرفه های مالی مختلف که مدیریت پارکینگ در نظر خواهد گرفت شما میتوانید این تعرفه ها را اعمال کنید و گزارش کاملی از تردد خودروها و دریافت مبالغ از اپراتور سیستم داشته باشید .

 
 
 

اتوماسیون مجموعه ورزشی ( باشگاه )

یکی دیگر از محصولات شرکت افق فرا ویژن دستگاه و نرم افزار کنترل تردد در مجموعه های ورزشی و باشگاه ها میباشد . شما می توانید از دستگاه کارتی و یا اثر انگشت برای کنترل تردد ورزشکاران استفاده کنید .نرم افزار اتوماسیون مجموعه های ورزشی به مدیران باشگاه این امکان را میدهد تا پرداخت شهریه و یا عدم پرداخت آن را در بازه های زمانی مختلف کنترل کنند این نرم افزار جهت استفاده در باشگاه ها چند منظوره خواهران و برادران تهیه و طراحی شده است در ضمن امکان استفاده از قفل کمد در باشگاه وجود دارد که توسط دستبند های بدون تماس میتوان درب کمدها را باز کرد .

 
 
 

اتوماسیون غذا خوری (سلف)

شرکت افق فرا ویژن دارای اتوماسیون غذا خوری به صورت آن لاین می باشد ، این سیستم  مبنتی بر نرم افزار است و از دستگاه کارت خوان و پرینتر حرارتی تشکیل میشود . نرم افزار دارای امکانات بسیار زیادی است که شما را قادر میکند تا رستوران خود را کنترل کنید امکاناتی از قبیل محدودیت در تحویل تعداد غذا ، انتخاب غذا یا دسر ، امکان اعمال سوبسیت برای هر غذا ، امکان تحویل غذا به مهمان و ده ها مورد دیگر که به صورت پیش فرض در نرم افزار قرار گرفته شده است و شما را قادر خواهد کرد در پایان روز گزارشات کامل و متنوعی از لیست غذا ها در گرو های مختلف داشته باشید .

 
 
       
 
 

کیوسک اطلاع رسانی

کیوسک اطلاع رسانی امروزه نقش مهمی را در جهت ارایه اطلاعات در مراکز خصوصی و عمومی به مشتریان ، بازدید کنندگان و افراد مختلف میدهد . این کیوسک ها دارای صفحه نمایش لمسی و نشکن است و شما به راحتی میتوانید این کیوسک ها را در مکانهای خاص و مورد نطر خود قرار دهید . امکان اتصال کارت خوان ، ریدر اثر انگشت ، پرینتر حرارتی و ... به کیوسک اطلاع رسانی میباشد . کافیست با یک نرم افزار قوی نحوه اطلاع رسانی و خدمات الکترونیک را در محیط خود به روز کنید .

 
 
 

گیت های کنترل تردد

این گیتها در جهت محدود کردن و کنترل و امنیت مکانهای خاص مورد استفاده قرار میگیرد تمامی گیتهای شرکت قابلیت اتصال به دستگاه های ریدر اثر انگشت ، تشخیص چهره و کارت خوانهای بدون تماس را دارا می باشد . گیتها در انواع و مدل های مختلفی طراحی شده است و هر کدام برای فضا و شرایط خاصی مورد اتفاده قرار میگیرد . انواع گیتهای کنترل تردد شرکت افق فرا ویژن عبارتند از گیتهای میله ای یک طرفه ،گیتهای میله ای دوطرفه ، گیتهای شیشه ای ، گیت های فلپ دار جهت برسی بیشتر و دریافت مشخصات کاملتر کلیک کنید .

 
 
 

دوربین مداربسته

شرکت افق فرا ویژن نماینده انحصاری دوربینهای مداربسته اکمی (ACME) از کشور کره جنوبی است و بالغ بر 200 پروژه بزرگ را در ایران طراحی و راه اندازی کرده است . دوربینهای صنعتی ، نیمه صنعتی ، دوربینهای موتوردار ، دوربینهای دید در شب ، دوربینهای سقفی ، دوربینهای مداربسته تحت شبکه ، دوربینهای ضد انفجار و همچنین دستگاه های متنوع ضبط تصویر و دیگر ملزومات . شما میتوانید محصولات ما را در لینکهای زیر مشاهده کرده و برسی نمایید .

دوربین صنعتی ، دوربین نیمه صنعتی ،دوربین سقفی ، دستگاه ضبط تصویر ، دوربینهای تحت شبکه